سلام برنامه نظافت در کرج

آقای دکتر بهادر محمد امین

درمان دیسک کمر با لیزر اوزون دیسکوژل 
جراحی میکروسکوپی دیسک گردن و کمر
جراحی تومورهای مغز و نخاع
جراحی بسته شکستگی ستون فقرات

قبلی «
بعدی »

پزشک برتر سایت جامع برای معرفی پزشکان و خدمات سلامت میباشد.

۲۲ دیدگاه ها

 1. بهترین جراح مغز و اعصاب

 2. آقای دکتر بهادر محمدامین جراحی بسیار دلسوز و منصف هستند و تا حدامکان از انجام جراحی غیر ضروری پرهیز می کند.

 3. دکتر بهادر محمدامین ماهرترین جراح مغز و اعصاب هستند که تا به حال دیدم ، ایشان مشکل من را با یک جلسه ویزیت تشخیص دادند و الان کاملا بهبود یافتم و دعا گوی آقای دکتر هستم

 4. همسر من توسط ایشان جراحى شدن و از نتیجه عمل بسیار راضى هستیم. آقاى دکتر بهادر محمدامین بهترین ، ماهرترین و صبور ترین جراح مغز و اعصاب هستند.

 5. دکتر بهادر محمدامین عموی بنده را جراحى نمودند. حال ایشان الان کاملاً خوب است . آقاى دکتر بهادر محمدامین بهترین جراح دیسک کمر هستند .

 6. جراحى با تجربه و با وجدان

 7. خواهر من مدتها از درد شدید در پا رنج میبرد و پس از مراجعه به آقای دکتر بهادر محمد امین ، ایشان تشخیص سرخوردگی مهره کمری دادند و بعد از گذاشتن پلاتین الان حال خواهرم کاملا خوب است و اصلا درد ندارد‌.

 8. من با احساس گزگز و درد شانه هایم به آقاى دکتر بهادر محمدامین مراجعه کردم و توسط ایشان عمل دیسک گردن انجام دادم و الان دردم از بین رفته و زندگیم را مدیون آقاى دکتر هستم

 9. به علت یک تصادف شدید، دچار شکستگی مهره کمری شدم و امیدی به ادامه زندگی نداشتم تا اینکه خدا آقای دکتر بهادر محمدامین را سر راهم گذاشت و ایشان با اخلاق و رفتار خوبشان من را آرام کردند و من
  به ایشان اعتماد کردم و توسط ایشان جراحی شدم و در کمرم پلاتین گذاشتند و الان کاملا خوب هستم

 10. آقای دکتر بهادر محمدامین بهترین جراح مغز و اعصاب و دیسک و ستون فقرات در تهران هستند. ایشان با صبر و حوصله بسیار بیماران را ویزیت می کنند و تا جایی که بتوانند بیمار را زیر تیغ جراحی نمی برند.

 11. سلامتى پسرم را بعد از لطف خدا مدیون آقاى دکتر بهادر محمدامین هستم، ایشان پسر من را از مرگ حتمى نجات دادند. ایشان یک جراح با وجدان و مهربان هستند

 12. آقاى دکتر بهادر محمدامین دختر من را جراحى کردند و نتیجه عمل عالى بود . از آقاى دکتر خیلى ممنونم.

 13. آقاى دکتر بهادر محمدامین دیسک گردن مادر من را عمل کردند و الان مادرم خیلى بهتر هستند و ایشان تحت نظر آقاى دکتر هستند و بسیار راضى هستیم.
  آقاى دکتر بهترین جراح دیسک و ستون فقرات هستند.

 14. آقای دکتر بهادر محمدامین دیسک کمر پدر من را جراحی کردند و ایشان را از درد نجات دادند. پدرم حاضر به عمل نمیشدند ولی بعد از اینکه به مطب آقای دکتر رفتیم تحت تاثیر دانش و اعتماد به نفس و اخلاق آقای دکتر قرار گرفت که بلافاصله تصمیم گرفت توسط ایشان عمل شود و خداروشکر از نتیجه عمل بسیار راضی است.

 15. آقای دکتر بهادر محمدامین بهترین و خوش اخلاق ترین و با انصاف ترین جراحی هستندکه تا به الان دیده ام. الهی هرچه از خدا میخواهد به او بدهد که جان دخترم را نجات داد و او را دوباره به من برگرداند.

 16. آقای دکتر بهادر محمدامین بهترین و خوش اخلاق ترین و با انصاف ترین جراحی هستندکه تا به الان دیده ام. الهی هرچه از خدا میخواهد به او بدهد که جان دخترم را نجات داد و او را دوباره به من برگرداند.

 17. ستون فقرات پسر من دچار مشکل بود و دکترهای زیادی پسرم را ویزیت کردند و من خیلی هزینه کردم تا اینکه یکی از همکارانم آقای دکتر بهادر محمدامین را به من معرفی کرد و بعد از اینکه ایشان پسرم را دیدند با بررسی سوابق پزشکی بلافاصله بیماری پسرم را تشخیص دادند و الان بعد از چند ماه که تحت نظر ایشان هستیم پسرم خیلی بهتر است . از آقای دکتر خیلی ممنونم.

 18. آقای دکتر بهادر محمد امین یکی از بهترین جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات ایران هستند که با مهارت دختر من را جراحی کردند و به لطف خدا دخترم را به من برگراند. تا آخر عمرم دعاگوی استاد و جراح بزرگوار هستم.

 19. استاد بهادر محمد امین بهترین جراح مغز و اعصاب و تومورهای مغزی هستند. ایشان با توجه به علایم پسرم متوجه وجود تومور شدند و با تشخیص به موقع جان پسرم را نجات داد. آقای دکتر بهادر محمد امین پسرم را جراحی کردند و الان کاملا خوب است. خدایا شکرت که چنین جراحی در ایران داریم.

 20. آقای دکتر بهادر محمدامین دختر من را جراحی کردند.
  اگر مشکل دیسک کمر و گردن دارید فقط ایشان را توصیه میکنم.
  ایشان جراحی صادق،با سواد و آشنا به علم روز دنیا هستند.

 21. آقای دکتر بابت جراحی متبحرانه ستون فقرات همسرم بسیار ممنونم . ایشان قبل از عمل دیگر قادر به حرکت نبودند و درد شدیدی داشتند ولی به لطف خدا و دستان توانمند شما الان کاملا بهبود یافته است. خدا شما را برای مردم ایران سلامت نگه دارد.

 22. من تعریف ایشان را خیلی شنیده بودم و پیش جراحان زیادی رفته بودم ولی نهایتا پسرم را پیش ایشان بردم و الان تحت نظر آقای دکتر بهادر محمدامین هستند.
  روند درمان بسیار عالی است و ایشان بسیار دلسوزانه و با صبرو دقت بیماران را ویزیت میکنند.
  من که بسیار راضی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

دانلود اپلیکیشن اندروید

درگاه پرداخت