سلام برنامه نظافت در کرج

جراحی بینی و انواع آن

امروزه یکی از رایج ترین عمل های زیبایی ، جراحی بینی است . بینی یکی از مهم ترین اعضای بدن به حساب ما آید ، که اختلال در آن باعث بروز مشکلات فراوانی می شود . این عضو به دلیل آن که وسط صورت قرار گرفته است ، عیب های ظاهری آن بیش تر از عضوهای دیگر به چشم می آید . و همین امر بقیه ی اجزای صورت را نیز تحت تاثیر قرار می دهد و در نتیجه باعث کم شدن اعتماد به نفس در فرد و کنار گیری آن از جامعه و دوستان می گردد .

عملی بینی به دو روش باز و بسته انجام می شود . تنها تفاوتی که روش باز را از روش بسته جدا می سازد برش های ایجاد شده هنگام جراحی است . در روش باز علاوه بر خط برشی که در روش بسته بکار می رود ، برشی کوچک نیز روی پوست کلوملا داده می شود . ( همان قسمت میانی دو سوراخ بینی که معمولاً پایین تر از پرده ی بینی قرار می گیرد ) کلوملا نام دارد .

بینی را می توان به دو صورت عمل کرد : بینی فانتزی و بینی طبیعی .

امروزه بیش تر افراد به دنبال ظاهری خاص هستند ، همین امر باعث شده است برخی از افراد به عمل بینی فانتزی ( عروسکی ) روی بیاورند . در این عمل ، بینی بیش از حد کوچک و قوس دار می شود و در صورت نارضایتی ، ترمیم بینی سخت و دشوار خواهد شد . عمل بینی طبیعی ، همان طور که از اسمش مشخص است ، بینی کاملاً طبیعی شده و فقط عیب های آن رفع می شود .

قبلی «
بعدی »

پزشک برتر سایت جامع برای معرفی پزشکان و خدمات سلامت میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

دانلود اپلیکیشن اندروید

درگاه پرداخت