• صفحه خانگی
  • >
  • مجله سلامت
  • >
  • هشدار معاون استاندار تهران در مورد لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی به جهت عدم شیوع پیک دیگر کرونا؛ فاصله گذاری اجتماعی در استان تهران ۷۷ درصد است

هشدار معاون استاندار تهران در مورد لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی به جهت عدم شیوع پیک دیگر کرونا؛ فاصله گذاری اجتماعی در استان تهران ۷۷ درصد است

شکراله حسن بیگی در حاشیه جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در مورد محوریت این جلسه اظهار داشت: در مورد وضعیت بازگشایی مدارس در جلسه گذشته به مصوبه ایراداتی داشتیم که خوشبختانه اعلام شد حضور دانش آموزان در مدرسه اجباری نیست.

وی در مورد وضعیت بیماران کرونایی در استان تهران افزود: یک درصد پذیرش بیماران کرونایی در بخش های ویژه بیشتر شده و سن فوتی ها نیز کم شده که این موارد نیازمند پیگیری و کنترل جدی است و در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی با مشکل مواجه می شویم.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران تصریح کرد: میزان رعایت پروتکل ها و فاصله گذاری اجتماعی در استان به ۷۷ درصد رسیده در صورتی که اثرگذاری در گرو رعایت بالای ۹۰ درصدی می باشد.

حسن بیگی در مورد کرونای انگلیسی گفت: مواردی که در کشور از نوع انگلیسی کرونا را شاهد بودیم نوعا در استان تهران هستند که پیگیرهستیم تا اطرافیان چنین افرادی رهگیری و قرنطینه شوند.

وی با درخواست از شهروندان جهت رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد: بر اساس گزارشات ۲ صدم درصد مراجعات به بیمارستان ها بیشتر شده، ضمن اینکه مسافرت به شهرهای شمالی نیز نگرانی را ایجاد کرده است که از شهروندان درخواست می کنیم پروتکل ها را رعایت کنند و از سفر به شهرهای شمالی اجتناب کنند.

قبلی «
بعدی »

پزشک برتر سایت جامع برای معرفی پزشکان و خدمات سلامت میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما