چه خمیر دندانی برای کودکان و بزرگسالان مناسب است

اگر سری به داروخانه ها بزنید، انواع خمیردندان های مخصوص کودکان را پیدا خواهید کرد که با تیوپ های رنگی و زیبا موجب جلب توجه کودکان می شوند.خمیر دندان

خمیر دندان

این خمیردندان ها با طعم های مختلف توت فرنگی، موز و حتی لیمو و ژله تهیه می شوند تا بچه ها به شوق خوردن یک خمیردندان خوشمزه هم که شده، شب ها دندان های شان را مسواک بزنند.

ولی این بار که همراه کوچولو های تان به فروشگاه رفتید به جز طعم و شکل ظاهری خمیردندان، به نکات دیگری هم توجه کنید تا خرید سالم تر و بهتری داشته باشید.

در انتخاب خمیر دندان برای کودکان باید دقت شود، زیرا هر خمیر دندانی مناسب کودک نیست. وی افزود:والدین باید توجه داشته باشند که خمیر دندان هایی که فلوراید زیادی دارند می توانند برای کودکان مضر باشند.

این دندانپزشک با اشاره به اهمیت بهداشت دهان و دندان در سنین کودکی و نوجوانی تصریح کرد:آموزش درست مسواک زدن به کودکان از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا دندان ها باید از سنین کودکی سالم نگاه داشته شوند تا افراد در سنین بزرگسالی با مشکل مواجه نشوند.
در خصوص بهترین نوع خمیردندان برای کودکان اظهارکرد:خمیردندان هایی که حاوی فلوراید است، بهترین نوع خمیردندان برای کودکان و نوجوانان به حساب می آید و بهتر است والدین از این نوع خمیردندان استفاده کنند
قبلی «
بعدی »

پزشک برتر سایت جامع برای معرفی پزشکان و خدمات سلامت میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

دانلود اپلیکیشن اندروید

درگاه پرداخت